Nawigacja
Powiatowy Mikołajkowy Turniej Siatkówki 2017

Oprócz nas, w zawodach wzięły udział reprezentacje : Szczytna, Czerwińska i Naruszewa.

Turniej rozgrywany jest systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów.

Pierwszy mecz gramy z reprezentacją Naruszewa, z którą przegrywamy w pierwszym secie 25:17. W drugim secie gimnazjaliści z Kroczewa grają pewniej i odważniej, co przekłada się jednocześnie na wynik – pokonujemy rywali 19:25. W  Tie-breaku, po dość wyrównanej grze, pokonujemy Naruszewo 12:15. Kolejnym przeciwnikiem, z którym przychodzi nam się zmierzyć to reprezentacja Czerwińska. Dokonujemy drobnych zmian w ustawieniu drużyny, co przynosi efekty. Po dość dobrej grze, niestety nie unikamy także błędów. Po wyrównanej walce ulegamy jednak w końcówkach setów rywalom : 25:22; 25:21. Ostatni nasz mecz rozgrywamy z gospodarzami turnieju. Na boisku zacięta walka o każdą piłkę, o każdy punkt. Szala zwycięstwa raz po naszej stronie, raz po stronie rywali. Zabrakło chyba nam konsekwencji w grze. W końcówkach setów jednak i tym razem lepsi okazali się rywale, którzy wygrywają 25:23; 25:21. Mecz mógł się podobać, pełen dramaturgii, emocji i napięcia czyli tego, co w widowisku sportowym jest ważne, za co z tego miejsca chciałbym podziękować reprezentacji naszej szkoły.